TWOJA OAZA SPOKOJU NA 60m2

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku mieszkaniowego, a także w związku z dużym zainteresowaniem domami mobilnymi o powierzchni większej niż standardowe 35 m²,firma Mójdomek.pl opracowała moduł o wymiarach 4,5 × 13 m, spełniający wymagania domu całorocznego.

DOM MODUŁOWY

Taki dom powstaje w fabryce firmy i jako pojedynczy gotowy element zostaje przetransportowany do klienta. Wnętrze jest w pełni wykończone i wyposażone, co eliminuje proces budowlany w miejscu docelowego montażu. Dostarczony moduł instalowany jest za pomocą dźwigu, a wykonanie podłoża i przyłączy instalacji to wszystko, co należy zrobić, aby w dzień po dostawie zamieszkać we własnym domu.

Oferta firmy Mójdomek.pl to szereg oszczędności:
1. W porównaniu z budownictwem tradycyjnym budżet jest niższy o około 40–50%.
2. Czas realizacji zostaje skrócony do minimum.
3. Oszczędzamy również zdrowie psychiczne.
Klient nie musi znosić widoku fachowców, ich
fochów, wymagań i odpowiadać na tysiące pytań.

 

To klient na etapie zamówienia określa, w jakim stanie chce, aby wyprodukować mu obiekt. Czy ma to być stan deweloperski, gdzie będzie mógł zaaranżować wnętrze, czy wszystkie prace wykończeniowe zrealizować ma dostawca, a zamawiający po swojemu urządzi każde pomieszczenie, czy wreszcie ma to być wersja „pod klucz”.

 

To my, w uzgodnieniu z klientem, urządzamy i wyposażamy we wszystko wnętrze domu – podkreślają przedstawiciele firmy. – Montujemy instalacje, podłogi, okładziny ścian i sufitów. Dostarczamy i wstawiamy meble, łóżka, sprzęt AGD, alarm, monitoring itp.

Innymi słowy, firma zajmuje się kompleksową obsługą takich inwestycji, począwszy od projektu, wykonania posadowienia i przyłączy, aż po zagospodarowanie terenu i produkcję domu.

Wszystkie projekty powstają z wykorzystaniem najlepszych materiałów, a prace montażowe powierzane są specjalistom w swojej dziedzinie, dając gwarancję bezproblemowego, wieloletniego użytkowania.

Trwałość domków obliczona jest na minimum 50 lat.

MOBILNE DOMKI MODUŁOWE

ul. Elewatorska 27A
15-620 Białystok
tel. +48 698 960 980

Obserwuj nas:

ALE HALE Sp. z o.o.

ul. Elewatorska 27A
15-620 Białystok
tel. +48 533 11 33 44

SZANOWNI KLIENCI

W sprawach, trudnych, nagłych, niecierpiących zwłoki można kontaktować się z właścicielem marki pod numerem telefonu

Tel. +48 606 588 217

COPYRIGHT© 2019 MOJDOMEK.PL Zaprojektowane przez  Prograffing.pl